video pekelná jízda

PIRÁTI SILNIC: Mladíci v luxusních autech riskují životy českých řidičů

Mladíci hazardují na silnici
Zdroj: YouTube.com
Mladíci hazardují se životy ostatních řidičů
Téma:

Jsou mladí, milují rychlost, nemají zábrany a riskují životy. Nejen své, ale i ostatních lidí na silnici. Parta mladíků v nadupaných autech natáčí videa svých šílených jízd a pak je umisťuje na internet. Případem už se zabývá policie.

Skupina mladých lidí se na portálu youtube.com chlubí svými divokými jízdami, při kterých riskují nejen životy své, ale i ostatních lidí v autech kolem nich. Vysoká rychlost, předjíždění zprava, přes plnou čáru, do zatáčky - nic pro tyto blázny za volantem není problém. A do těchto šílených manévrů se pouští v běžném provozu, třeba na Strakonické ulici směrem z Prahy...

 

Podívejte se na video šílené jízdy mladíků v luxusních autech v provozu mezi ostatními auty: 

 

V úvodu videa je sice napsáno, že se jedná o profesionální řidiče a jede se na uzavřené silnici, ze záběrů to tak ale rozhodně nevypadá. Předjíždějí běžně ve vysoké rychlosti přes plnou čáru a do zatáčky, kam řidič nevidí - zkrátka hazardují se svými životy. Ale co je horší, ohrožují i ostatní účastníky provozu na silnici.

 

 

Redakce TN.cz videa předala policii, která se případem bude zabývat. Chlapci za volantem rychlých vozů by si měli uvědomit, že na silnici nejsou sami. A tragédie, která může zničit život nejen jim, se může stát velmi snadno v jediné vteřině...

 

O případu vás budeme dále informovat. Znáte někoho z lidí na videu? Znáte totožnost těchto nebezpečných řidičů? Napište nám o tom na mail zpravy@nova.cz, nebo informujte policii na čísle 158. Děkujeme.

hru TN.cz