Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

PISTOLE MÍSTO JÍZDENKY! Mladík vytáhl na revizora zbraň

Pražská policie pátrá po muži, který 1. dubna při kontrole jízdenek vytáhl na revizora pistoli ráže 9 mm. Zblízka mířil na revizora, poté ho vytlačil ven z autobusu linky číslo 140 na zastávku Tupolevova a zmizel v přilehlém sídlišti, informovala Mediafax v pondělí mluvčí policie Jana Rösslerová.

Podle policie k incidentu v inkriminovaný den došlo jen pár minut po šestnácté hodině. "Mladému muži dělala společnost žena středního věku. Vzhledem k tomu, že si byl pár velmi podobný, kriminalisté se domnívají, že může jít o jeho matku," sdělila Rösslerová.

 

V případě dopadení hrozí tomuto muži za trestný čin nebezpečné vyhrožování trest odnětí svobody až na tři léta.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Agresivní cestující pokousal revizora! Kontrolor skončil v nemocnici

 

Kriminalisté proto pátrají po muži ve věku kolem 25 let, je vysoký asi 165 centimetrů, štíhlé až hubené postavy. Oblečený byl do světlého jutového saka a tmavého trika. Na hlavě měl černý klobouk s širokým okrajem a nazrzlé vlasy svázané do culíku. V obličeji měl ostré rysy, krátké strniště a světle modré oči.

 

Žena je ve věku kolem 50 let, vysoká 165 centimetrů, štíhlé postavy. Blond vlasy měla krátké a vlnité, oblečena byla do světlého tříčtvrtečního kabátu.

 

Informace k těmto osobám přijmou policisté na jakékoliv služebně nebo tísňové lince 158.

tn.cz / Mediafax