Po vloupání usnul zloděj pod postelí! Tam ho objevil překvapený majitel

Zloděj se zřejmě vloupáním unavil natolik, že usnul přímo na místě činu. Majitel domu ho našel spícího pod postelí. Pro spáče si hned přijela policie.

Spícího šestatřicetiletého zloděje z Českolipska objevil v pondělí večer pod svou postelí majitel domu v Benátkách nad Jizerou. Mediafax o nezvyklém zásahu v úterý informoval mluvčí mladoboleslavské policie Ladislav Mareš.

 

Majitel spícího neznámého muže objevil kolem osmé hodiny večer. "Vetřelec si ve výšce více než dva metry nad zemí otevřel okno a někdy po šesté večer do domu vlezl. Tam se v jedné z místností schoval pod postelí a usnul. Překvapený majitel nakonec ještě více překvapeného nezvaného hosta předal policistům," popsal Mareš.


ČTĚTE TAKÉ:

Těhotná žena zbila ostravské policisty kabelkou a lahví

 

Při předvedení na nedaleké obvodní oddělení policie vyšlo najevo, zadržený byl v květnu 2010 za krádež potrestán mimo jiné také pětiletým zákazem pobytu v okrese Mladá Boleslav. "Policisté mu sdělili podezření z porušování domovní svobody a také z maření výkonu úředního rozhodnutí," dodal mluvčí s tím, že spisový materiál bude během úterý předán státnímu zástupci a ten rozhodne o jeho dalším osudu.

klab tn.cz / Mediafax