Počkám na tebe, vzkázala těhotná, kterou se přítel pokusil zabít! Dostal 8 let

Takovéhle příběhy píše jen život. Tomáš Mytiska se před rokem pokusil zabít svou těhotnou přítelkyni. Ta mu ale vše odpustila a prý na něj se synem počká. Čekání bude dlouhé - osm let.

Hrubiánovi přitom hrozilo až dvacet let v cele, uložený trest je tedy velmi mírný. Mytiska na přítelkyni surově zaútočil poté, co ho doma objevila namol a vyčetla mu to.


Při bití na ženu řval, že z ní dítě vykope ven. To bylo loni v listopadu. V prosinci ji napadl znovu a přitvrdil. Kromě facek se oháněl i kuchyňským nožem. ženě se podařilo uhnout. A nůž skončil až po střenku zapíchnutý v matraci.


Mytiska se samozřejmě hájí tím, že chtěl přítelkyni jen postrašit. Těhotná se zachránila díky tomu, že pár kroků od domu stojí služebna městských strážníků. Tam doběhla polonahá a naboso.


Jak běžel čas, začala oběť útočníka omlouvat, stojí za ním i teď a často ho navštěvuje. Mytiska dostal nízký trest i díky tomu, že útoků litoval a nezapíral. A teď slibuje, že s alkoholem skoncuje. Motivovat ho určitě budou i milostné dopisy, co si s přítelkyní píší.

pez, Ivan Berka TN.cz