Záchrana života

Pod dívkou (10) se prolomil led rybníku! Zachránili ji pomocí svázaných svetrů! VIDEO

Táborští policisté mají na svém kontě další záchranu lidského života. Pod dívkou (10) se na rybníku Komora propadl led, pomoc jí přivolali kolemjdoucí lidé.

Když se pod dívkou propadl led, začala se topit v místě, kde je několikametrová hloubka. Podařilo se jí ale vyškrábat na zbytky ledu. Dívčino volání o pomoc uslyšeli kolemjdoucí lidé, ti také přivolali policii.

 

V tu chvíli už na místo mířili policisté Jaroslav Král a Miroslav Borůvka. V dalším voze k rybníku zamířili policisté Alena Mládková a Grzegorz Žywczok. Dívka byla podle policistů mokrá a držela se ledu.

 

Policista Jaroslav Král byl nejlehčí, proto si sundal bundu s opaskem a začal se plazit po ledu. Jistil ho jeho kolega, který svázal provizorní šňůru ze svetrů.

 

Dívku se policistovi podařilo dostat ke břehu, sám se pak ještě probořil ledem, to už ale naštěstí dosáhl nohama na dno. Dívku policejní hlídky předaly záchranářům a hasičům. V šoku byla nejen ona, ale také její matka. Když jí policisté přišli sdělit, co se stalo, nemohla tomu uvěřit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

AUUU! To muselo bolet: Týpek chtěl skočit do ledu a narazil si zadek

To je nádhera! Rekordní americké mrazy zastavily Niagarské vodopády

TN.cz