bezohledný řidič

Podívejte se na feťáka, který zabil policistku! Matku od dvou dětí!

Téma:

Dostal několikrát zákaz řízení, přesto opět sedl za volant a k tomu ještě pod vlivem drog. Jeho Porušení stálo život nevinnou osobu. Dvě děti přišly o svojí matku.

Nejen mezi strážci zákona panuje velké rozhořčení. A to proto, že muž, který zabíjel, opakovaně dostal zákaz řízení. Přesto sedl za volant. Pod koly tohoto auta zbytečně zemřela policistka a matka dvou dětí. I když se záchranáři pokoušeli o její život bojovat ze všech sil, policistku se zachránit nepodařilo. Žena v nemocnici zemřela. Sloužila u policie 16 let. 


Tento bezohledný řidič může počítat s obviněním z násilí proti úřední osobě. Za smrt policistky by mu měl hrozil trest od 8 do 16 let. Proti jeho činu se na sociálních sítí zvedla už velká vlna kritiky a nesouhlasu s takto mírným trestem. Konečný rozsudek ale určí až soud. 
"Podle dosavadního šetření měla policistka reflexní vestu a na vozidle byly zapnuté výstražné majáky. Policistka rozhodně nepochybila a postupovala podle všech předpisů," uvedl Jan Ptáček, náměstek ředitele pro vnější službu.


Tragická událost, při níž zdrogovaný řidič srazil policistku, zvedla obrovskou vlnu solidarity. Policejní odbory uspořádaly finanční sbírku pro pozůstalé, tedy především pro její dvě děti. Na sociálních sítích se šíří soustrastná vyjádření. 

 

TN.cz