Češka se vdala dvakrát! Vzala si Pákistánce i Bangladéšana!

Policisté z královéhradecké cizinecké policie obvinili osmadvacetiletou ženu z trestných činů dvojí manželství a napomáhání k neoprávněnému pobytu na území republiky. Měla být vdaná za dva muže najednou, jak řekla v úterý agentuře Mediafax mluvčí hradecké cizinecké policie Iva Kormošová.

V roce 2007 se žena na městském úřadu na Chebsku provdala za muže se státní příslušností Pákistánu. Ten na základě předloženého oddacího listu obdržel povolení k trvalému pobytu na území České republiky a dosud zde žije.


"Ačkoliv toto manželství nebylo nikdy rozvedeno, žena odcestovala na Kypr s úmyslem opět se vdát. Na základě padělaného rozsudku o rozvodu se na jaře 2009 provdala za dalšího muže, který pocházel z Bangladéše," uvedla mluvčí s tím, že nevěsta za tento sňatek získala 30 000 korun a dvoutýdenní dovolenou na Kypru.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mazaná krasavice obrala muže o STATISÍCE, u soudu dostala jen PODMÍNKU!

 


Bangladéšan si jako rodinný příslušník občana Evropské unie zažádal na české ambasádě o turistické vízum. Poté s vízem přiletěl k nám a požádal o přechodný pobyt jako rodinný příslušník občana ČR. Do této žádosti měl předložit český oddací list, který vydává Zvláštní matrika Brno občanům, kteří měli sňatek v cizině. Policisté o něm však již věděli a spolupracovali s matrikou, která cizinci oddací list nevydala.


"Muži nebyl povolen pobyt na našem území, a tak musel náš stát opustit. Policisté do informačního systému zavedli, že jeho sňatek s Češkou je neplatný, a proto již nezíská vízum do schengenského prostoru jako příslušník občana Evropské unie," doplnila Kormošová.

 

NAPSALI JSME:

Sňatková podvodnice ošálila 11 manželů. Má ráda vojáky

 

Vdavekchtivá Češka má za sebou pestrou trestní minulost, za kterou je momentálně na 18 měsíců ve vězení. Po odpykání tohoto trestu ji čeká 16 měsíců odnětí svobody za porušení předchozího podmíněného trestu.


V současné době ji policie stíhá za majetkovou trestnou činnost, ke které jí přibylo obvinění z trestných činů dvojí manželství a napomáhání k neoprávněnému pobytu na území republiky. Za ně jí hrozí až dva roky odnětí svobody.

tn.cz / Mediafax