Pohřešovaný mladík napadl a zranil policistu

Zraněním policisty skončilo pátrání po pohřešovaném mladíkovi z Třebíčska. Chlapec na policistu zaútočil, když se ho snažil odvést domů, uvedla třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická.

Po mladistvém chlapci začali třebíčští policisté pátrat ve středu kolem druhé hodiny v noci. „Informace o pohřešovaném byla předána všem policejním hlídkám, které začaly okamžitě po chlapci pátrat. Provedeným šetřením se policistům podařilo zjistit, že se mladistvý pohybuje po Jihlavě,“ potvrdila Lavická.

 

Dopoledne pak policisté zjistili, že je chlapec u svých známých. V bytě pak také mladíka skutečně našli. „ Když však chlapce zajistili a chtěli ho odvézt na obvodní oddělení, mladistvý jednoho z policistů na chodbě domu náhle fyzicky napadl a zranil,“ řekla mluvčí. Mladíka proto policisté spoutali a předvedli na služebnu, policista musel být ošetřen lékařem. „Po provedení nezbytných úkonů byl mladistvý chlapec předán rodičům. Policejní komisař zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu násilí proti úřední osobě,“ dodala Marcela Lavická.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / dv