Policistům ujel

Policejní honička jako z akčního filmu! Ujíždějícího řidiče nezastavila ani střelba!

Honičku jako vystřiženou z akčního filmu mohli spatřit lidé na Mostecku. V noci na pondělí tam policistům ujížděl řidič v bílém Fordu, nezastavila ho ani střelba.

"Mostečtí policisté pátrají po řidiči osobního vozu značky Ford, který nereagoval na světelné výzvy policie k zastavení a ujížděl hlídkám od obce Záluží směrem na Most. U obce Kopisty ohrozil na silnici bezohlednou jízdou život policisty, který chtěl vozidlo zastavit," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

 

Policisté opakovaně stříleli do vzduchu, ani to ale ujíždějícího řidiče nezastavilo. Ford policistům zmizel z dohledu u obce Patokryje na Mostecku. Od té doby, jako by se po něm slehla zem.

"V současné době je případ v šetření. Kontrolní orgány prověřují oprávněnost použití zbraně. Při pronásledování byl jeden policista zraněn," doplnila mluvčí.

 

Zda byl zraněn ujíždějící řidič zatím není jasné. Podle policejní mluvčí se mělo jednat o bílý Ford Fiesta s registrační značkou 2U1 1406. Jakékoliv informace o pohybu vozu přijmou policisté na lince 158. 

TN.cz