Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.9. 2009 20:29

Policista boural v Karlových Varech, motorkář se zabil u Prahy

Policejní motocykl boural na průtahu Karlovými Vary. U Prahy se zabil řidič čtyřkolky.

Policista na motocyklu se v Karlových Varech srazil s autobusem. Havárie se stala před čtvrtou hodinou odpoledne.

 

Podle našich informací pronásledoval policista skupinku rychle jedoucích motorkářů. Při předjíždění narazil do levé zadní části autobusu. Náraz ho vymrštil ze sedla motorky a jeho zdravotní stav je vážný.

 


"Mohu jen potvrdit, že měl na průtahu nehodu policista na motorce," řekla tn.cz krátce po nehodě mluvčí karlovarské policie Zdeňka Papežová.


"Policista na motorce byl převezen do nemocnice vrtulníkem kvůli podezření na poranění páteře," řekl mluvčí karlovarské krajské záchranky Lukáš Hutta.

 

Nehoda se stala v městské části Stará Role přímo v odbočce na Sokolov.


Policejní vůz boural i v sobotu v Praze. Policistka za volantem nedala přednost při odbočování vlevo a srazila se s protijedoucím autem. Více zde.

 

Čtyřkolka se srazila s autem

 

Motorkář na čtyřkolce se srazil v neděli před šestou hodinou večer s osobním autem v Dobříči u Prahy. Vrtulník přepravil 42letého zraněného do nemocnice, tam ale zraněním podlehl.


"Muž na čtyřkolce se srazil s autem, kterému nedal přednost. Řidič osobního auta, který vyvázl bez zranění, nemohl srážce zabránit," sdělila Zatloukalová. I přesto se snažil zachránit situaci rychlým zastavením a zbyla po něm dvacetimetrová stopa po brzdění. 

ina s přispěním Františka Nyklase TN.cz