Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

mění bankovky

Policie hledá tohoto muže, který podvádí při rozměňování bankovek! Znáte ho?

Policie hledá tohoto muže
Zdroj: oficiální zdroj

Pražská policie hledá oběti podvodníka, který je mátl tím, že chtěl rozměnit bankovky a následně je chtěl rozměnit znovu.

Přitom ale dokázal sebrat peníze prodavačkám z ruky. Ty si ničeho nevšimly, dokud muž neodešel o něco bohatší. Počítal s momentem překvapení, kdy má prodavačka plnou ruku peněz. Asi padesáti letý muž podváděl na mnoha místech republiky, policisté teď hledají co nejvíce lidí, které takto okradl.
 

Podobný kousek provedl hledaný podvodník už 5. listopadu. Tehdy v Praze na Zličíně ošidil prodavačku. Asi padesátiletý muž přišel kolem poledne do jednoho z obchodů v nákupním centru a obsluhu požádal o směnu pěti stokorunových bankovek za jednu pětiset korunovou.
 

Tato směna proběhla v pořádku, nicméně neodbytný muž žádal prodavačku o další výměnu peněz a sice chtěl za dvě pětisetkorunové bankovky jednu tisíci korunovou, přičemž ale prodavačce při předání peněz předal pouze pětisetkorunovou bankovku a mladá žena mu na to vrátila dvě pětiset korunové bankovky, jelikož jednu tisíci korunovou neměla. Prodavačka si ve zmatku ničeho podezřelého nevšimla a muž bohatší o pět set korun odešel.

 

TN.cz