podívejte se Záznam srážky koluje na internetu

Policisté ve Slaném srazili ženu na přechodu! Sanitku nevolali

Na tomto videu POMÁHAT A CHRÁNIT neuvidíte. Policejní auto srazilo ve čtvrtek na přechodu ve Slaném ženu, ta utrpěla zranění, ale nikdo sanitku nevolal. Případ už vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů.

"Generální inspekce si převzala případ ihned ve čtvrtek odpoledne, kdy se nehoda stala," potvrdila pro TN.cz mluvčí GIBS Radka Sandorová.

 

Posádka policejního auta, které na přechodu nacouvalo do přecházející ženy a srazilo ji, je vyšetřována pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti, potvrdila mluvčí Sandorová s tím, že až do zavření vyšetřování se více nebude vyjadřovat.

 

K nehodě došlo v Pražské ulici kolem 11. hodiny dopolene. Záznam nehody nahrál jiný řidič na kameru ve svém autě a video pověsil ihned na server YouTube.

 

 

Podle svědků policisté nejenže couvali na přechodu, což se nesmí, ale ještě ke všemu sražené ženě ani nezavolali sanitku. To pro TN.cz potvrdil mluvčí středočeské záchranné služby Petr Mach s tím, že v Pražské ulici ve čtvrtek u žádné nehody nezasahovali, protože jim nikdo nevolal.

hru, hel TN.cz