Policisté zatkli vykradače HOTELOVÝCH POKOJŮ! Vždycky měli KLÍČE!

Vymysleli dokonalou lest, vylákali klíče od hotelových pokojů a pohodlně je vykradli. Čtyřiadvacetiletého muže a dvacetiletou ženu, kteří takto vychytrale kradli půl roku, zadržela pražská policie.

Dvojice páchala trestnou činnost od loňského prosince do letošního května. "Své triky však nevyužívali pouze v pražských ubytovacích zařízeních, ale rovněž v restauracích či fitness centrech. Způsobená škoda byla vyčíslena na více jak dvě stě tisíc korun," řekla ve čtvrtek Mediafaxu policejní mluvčí Jana Rösslerová s tím, že zloději odnášeli elektroniku, sběratelské známky, kabelky s finanční hotovostí nebo platebními kartami.

 

Podívejte se na reportáž TV NovaPodle mluvčí se muž některých krádeží dopouštěl sám, někdy mu pomáhala přítelkyně. Oba byli obviněni z trestných činů krádeže, porušování domovní svobody, neoprávněného opatření platebního prostředku a poškození cizí věci.

ČTĚTE TAKÉ:
To je nechutné! Muž se pokusil ZNÁSILNIT STUDENTA!

V případě odsouzení jim hrozí trest odnětí svobody až na pět let. "Kriminalisté po sdělení obvinění vedou vyšetřování těchto dvou osob na svobodě," vysvětlila Rösslerová.

Protože policisté nevylučují, že muž se ženou mají na svědomí více podobných skutků, obracejí se na veřejnost se žádostí o pomoc. Jakékoliv informace k dvojici přijmou na tísňové lince 158.

tn.cz / Mediafax