POMOZTE DOPADNOUT LUPIČE! Surově zbili servírku! Pak ukradli téměř 30 000!

Policie - Ilustrační foto
Zdroj: TN.cz

Kriminalisté pátrají po dvojici lupičů, kteří na konci července přepadli bar ve Vraném nad Vltavou, zbili servírku a z trezoru ukradli 25 tisíc korun. Mediafaxu to ve čtvrtek sdělil mluvčí policie pro Prahu-venkov Václav Chalupa.

Dvojice mladíků si pro přepadení vybrala noc na 25. července. Do baru vešli kolem druhé hodiny ranní a nejprve si jej celý prošli, aby se přesvědčili, že uvnitř kromě obsluhy nikdo není.

"Poté se jeden z mladíků postavil ke dveřím a druhý svým tělem zatlačil servírku za barový pult a sebral jí peněženku s tržbou. S tímto se však nespokojil a požadoval vydání i peněz z uzamčeného trezoru. Ženu při tom udeřil do obličeje," popsal mluvčí.

Servírka nakonec z trezoru vybrala 25 tisíc korun, s těmi pak oba lupiči utekli.

ČTĚTE TAKÉ:
AKČNÍ PŘEPADENÍ! Lupiči míříli na obsluhu směnárny samopalem


Při výslechu napadená žena oba útočníky popsala. Ten, který ji udeřil a sebral tržbu, byl asi 26letý a měřil 180 centimetrů. Měl krátké tmavé vlasy, ostré rysy, špičatý nos a na bradě strniště. Na sobě měl tmavou kšiltovku, modrou mikinu s kapucí a tříčtvrteční látkové kalhoty. Druhý lupič, který pouze hlídal dveře, byl také přibližně 26letý a silnější postavy. Na hlavě měl kšiltovku a na sobě vínovou mikinu. Oba útočníci byli světlé pleti.

Kutnohorští kriminalisté nyní vyzývají veřejnost, že jakékoli informace by případní svědci měli oznámit na policejní lince 158.

tn.cz / Mediafax