Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.3. 2014 10:32
za mřížemi

Konec nadějí: Advokát přinesl Kramnému do vazby krutou zprávu

Petr Kramný
Zdroj: ČTK
Smích už Petra Kramného nejspíš přešel...

Petr Kramný obviněný z loňské vraždy manželky a dcery v Egyptě zůstává i nadále ve vazbě. Krajský soud v Ostravě nevyhověl jeho stížnosti. Dál podle něj hrozí například útěk obviněného muže z Česka či to, že by ovlivňoval svědky.

Zprávu o tom, že Petr Kramný zůstane i nadále ve vazbě, dnes potvrdil jeho advokát. "Rozhodnutí krajského soudu nás nepřekvapilo. Potvrdil usnesení Okresního soudu v Karviné, který o vazbě rozhodl," uvedl advokát. Krajský soud o stížnosti Kramného rozhodoval už 17. března. Do dnešního dne ale soud nechtěl výsledek komentovat. Argumentoval tím, že nejprve musí být doručen oběma stranám.
 

Matka s dcerou zemřely koncem loňského července v hotelu v egyptské Hurghadě, kde rodina trávila dovolenou. Média původně spekulovala, že ženy byly otráveny, posléze se objevily informace, že je mohl zabít elektrický proud. Kramný vinu od počátku popírá. Svůj postoj nezměnil. "Nadále vinu odmítá," řekl dnes Richter.
 

 

Moravskoslezští policisté, kteří Kramného obvinili z vraždy koncem února, dosud příčinu úmrtí nekomentují. Stejně tak zatím nebyly zveřejněny výsledky pitvy či výsledky testu na detektoru lži, který Kramný podstoupil.
 

Žena i její dcera zemřely v egyptském hotelu Titanic Palace na konci loňského července. Kramný prohlásil, že všichni tři předtím trpěli střevními a žaludečními problémy. Egyptská policie podezřívala ze smrti obou žen právě Kramného, který až do října musel zůstat v Egyptě.
 


Těla českých turistek byla přepravena zpět do Česka už v srpnu. Moravskoslezská policie Kramného nakonec obvinila z vraždy, ve vazbě je od 20. února.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vrah spisovatelky Monyové má smůlu: Soud odmítl jeho stížnosti a on zůstává ve vězení

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

tn.cz / ČTK / gar
Reklama