POZNÁTE HO? Uvěznil servírku na záchodě a loupil! Z Baru odnesl 15 tisíc KORUN!

Po lupiči, který s nožem v ruce přinutil servírku otevřít trezor a pak ji zamkl na toaletě, pátrají ostravští kriminalisté. Jeho podobu zachytila kamera, proto žádáme svědky o pomoc, uvedla ve středu ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Lupič si pro peníze do herny v ulici Jugoslávské v Ostravě-Zábřehu přišel 6. září v době mezi 6:30 do 7:00 hodin. Pětadvacetiletou servírku nejdříve požádal o rozměnění peněz. "V době, kdy žena otevřela trezor, muž už v rukou třímal nůž a požadoval vydání peněz. Žena mu ve strachu vydala finanční částku, načež ji vyzval k vydání dalších peněz, uložených mimo trezor, ženu zamkl na toaletě a odešel," řekla mluvčí a dodala, že škoda byla předběžně vyčíslena na 15 tisíc korun.


Podívejte se na video z bezpečnostních kamer:

 

 

Servírku na WC objevili až řemeslníci, kteří do budovy přišli provádět elektropráce. Přivolaní policisté v herně zajistili obrazové záznamy. "Podezřelý přišel do herny nemaskován, krátce před skutkem se kryje kapucí, a poté co uzamkl servírku na toaletě, se ještě pravděpodobně snažil zkontrolovat záznamové zařízení a asi chtěl odnést nosič informace, nicméně otevřel nesprávnou CD-mechaniku, záznam tak zůstal pro potřeby pátrání zachován," konstatovala Holčáková.

 

Psali jsme:

AKČNÍ PŘEPADENÍ! Lupiči míříli na obsluhu směnárny samopalem
 

Policisté našli OHOŘELÉ BMW použité při PŘEPADENÍ transportu peněz!

 

"Muž je ve věku 35 až 40 let, vysoký asi 175 centimetrů, vlasy dlouhé pět až sedm centimetrů měl učesané uprostřed na pěšinku, byl oholený, mluvil plynule česky. Oblečen byl do modré mikiny s kapucí, modrých riflí, obutý do černých bot a měl černý sportovní batoh. Případné svědky žádáme o informace na lince 158," uvedla mluvčí.

 

Za loupež muži hrozí trest odnětí svobody až na 10 let.

 

Psali jsme:

PŘEPADENÁ SE VDALA ZA ÚTOČNÍKA! Svatba byla za mřížemi

TN.cz