Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Hledá ho policie

Poznáváte hledaného muže? S pistolí běhá po Klánovickém lese!

Identikit hledaného z Klánovic
Zdroj: Policie ČR

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se opakovaně pohybuje s pistolí v ruce po Klánovickém lese. Podle svědků, kteří ho potkali, působí velmi nepřátelským až nebezpečným dojmem.

Policisté v průběhu vyšetřování vraždy hledače pokladů v Klánovickém lese často přijímají od obyvatel z okolí poznatky k případu. Tentokrát policisté zjistili, že se má po lese pohybovat ozbrojený muž, který pistolí ohrožoval kolemjdoucího.

 

 

Ke Klánovickému lesu vyrazila stovka policejních těžkooděnců v neprůstřelných vestách a přilbách. Po zuby ozbrojení policisté se samopaly prohledali každý kout Klánovického lesa, nikoho ale nenašli.

 

 

Díky pátrací akci ale policisté zjistili, že by se ozbrojený muž měl v Klánovickém lese pohybovat častěji. Podle svědků, kteří už muže potkali, prý působí až nepřátelským a nebezpečným dojmem.


 

"Jedná se o muže ve věku 40 – 45 let, cirka 180 – 185 cm vysoký, svalnaté až atletické postavy, který má široká ramena. Tento muž má snědší, spíše opálenou pleť, tmavé obočí, zapadlejší oči, vystouplé lícní kosti, dlouhý, rovný špičatý nos a upravený plnovous," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

 

Oblečen byl do černé pláštěnky s kapucí, která měla kratší rukáv a kratších kalhot dosahujících svou délkou cirka 10 cm nad kotníky. Na nohou měl bílé nízké sportovní ponožky.

 

Pokud by muže někdo spatřil, má se ihned obrátit na policii na lince 158.

TN.cz