Pomozte ho dopadnout

POZNÁVÁTE HO? Tento úchyl se ukájel před nezletilou dívkou!

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se v metru na Černém Mostě ukájel před nezletilou dívkou. Když dívka z metra vystoupila, začal ji muž sledovat.

"Ve čtvrtek 30. ledna, pár minut před osmnáctou hodinou, přisedl muž v soupravě metra ve stanici Černý Most k nezletilé dívce, rozepnul si džínové kalhoty a začal se ukájet. Když mladá slečna poodešla a vystoupila ve stanici Vysočanská, muž ji ještě na eskalátorech sledoval. Pak nasedl do autobusové linky číslo 177 jedoucí směrem na Prosek a odjel," sdělila policejní mluvčí Jana Rösslerová.

 

Muži za trestný čin výtržnictví hrozí až dvouleté vězení. Jakékoliv informace o jeho pohybu, nebo totožnosti, přijmou policisté na kterékoliv služebně, nebo na tísňové lince 158.
 

 

"Muž je ve věku mezi 45 až 55 lety, vysoký asi 170 centimetrů, štíhlé postavy. Má světlou pleť, propadlé tváře, tmavší prořídlé vlasy s kouty česané na pěšinku, několikadenní strniště a na očích měl dioptrické brýle. Oblečený byl do sportovní světlé bundy značky Alpine Pro se žlutozelenými rukávy, která byla velmi ušpiněná. Pod ní měl hnědý svetr, košili s límcem a světlé džíny rovněž velmi znečištěné. S sebou měl batoh tmavé barvy," dodala na závěr k popisu mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

To snad ne: Úchyl v MHD ejakuloval ženám do vlasů!

Křováková v šoku: Pronásleduje ji úchyl!

tn.cz / jap