varování policie

Pozor! Nebezpečný maniak v Praze útočí na lidi nožem. Už pobodal tři!

Policie varuje před velmi nebezpečným mužem, který v Praze útočí s nožem v ruce. Jeho agresivita je neobyčejně velká. Dosud pobodal už tři lidi, a to jen kvůli penězům. Nijak nevyhrožuje, nevaruje, rovnou své oběti bodne do krku.

Policie má zatím jen mužův strohý popis, podle kterého by mohl být zřejmě rusky mluvícím cizincem. Co má na svědomí? Hned tři pobodané, z toho dva muže v jeden den. Jeden z nich mu připálil v parku cigaretu. Potom už viděl jen záblesk čepele.
 

"Byl bodnut pachatelem do levé části krku. Druhý z mladíků reagoval tak, že se snažil verbálně pachatele zastrašit, na to byl taky bodnut do krku," popsal jeden z útoků pražský kriminalista. Oba mladíci se snažili utéct, jenže jeden z nich uklouznul a útočník si na něj sednul. Pak ho obral o všechny peníze.
 

 

První dva pobodaní jsou ještě teď v šoku a událost nechtějí popisovat. Třetí muž leží stále v nemocnici. Na toho fantom čekal jen asi 500 metrů od místa, kde předtím pobodal dva mladíky. "Poškozený odchází z Jazzklubu, jde Janáčkovým nábřežím a je zezadu doběhnut pachatelem, je udeřen do zadní části hlavy," popsal kriminalista strohou policejní mluvou další nebezpečný útok. Tento mladík útočníkovi peníze dal a chtěl utéct. Jenže to lupiči nestačilo a bodl ho opět do krku.
 

Stejný postup, další pobodaný. Provedení naznačuje, že je to tentýž pachatel. Opět beze stopy zmizel. "Jde o muže okolo třiceti let věku, 175 centimetrů vysokého, který má krátké rovné vlasy, tmavé oči a široký nos," uvedla strohý popis útočníka pražská policejní mluvčí Hana Jeřábková.
 

Policie zatím moc stop nemá a před pachatelem, který útočil v okolí pražského Petřína varuje - nůž může kdykoli znovu použít.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / gar