Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.10. 2010 14:22

Přestřelka v Libni! Jeden z aktérů ležel v krvi před diskotékou

Zdroj: Mediafax

Střelbou vyvrcholila v sobotu asi hodinu po půlnoci potyčka mužů před diskotékou v Zenklově ulici v pražské Libni. Jednoho z aktérů musela záchranná služba odvést se střelným poraněním do nemocnice, zjistila na místě agentura Mediafax.

Zraněného muže lékaři ošetřovali několik desítek minut v sanitce přímo před hudebním klubem a poté jej převezli do nemocnice Na Bulovce.


Vyšetřováním případu se začali zabývat kriminalisté z pražského policejního ředitelství. Technik z výjezdové skupiny zajistil na místě incidentu několik stop včetně nábojnic.
 
"Na diskotéce došlo k hádce, při které jeden z mužů postřelil dalšího do nohy," řekla Mediafaxu pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová s tím, že pachatel z místa uprchl a policisté po něm pátrají.
 
 
Podle mluvčí je postřelený mimo ohrožení života a leží na JIP nemocnice Bulovka. "Během dneška by měl být podroben výslechu," dodala Zoulová, podle níž střelce zřejmě zná a je jen otázkou času, kdy jej policisté dopadnou.


Pachateli hrozí trestní stíhání z ublížení na zdraví a kriminalisté budou zjišťovat, jestli střílel z legálně držené zbraně.


Střelba před diskotékou v Libni
Zdroj: Mediafax Na místě střelby našli policisté nábojnice.
 
Práci na místě činu policistům komplikovali někteří návštěvníci diskotéky, kteří pod vlivem alkoholu nerespektovali jejich pokyny a několikrát vnikli do prostoru označeného policejní páskou.

 

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mediafax
Reklama