Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 7. 2011

Přepadení na benzínce na D1: BODAJÍCÍHO CIZINCE už policie CHYTILA!

Nástroj zločinu. Ilustrační foto
Zdroj: Jindřich Kodíček
Cizinec pobodal nožem svého krajana na benzínce na dálnici D1, když mu chtěl ukrást auto. Policie už jej dopadla. Ilustrační foto

Policistům se na Teplicku podařilo zadržet 27letého cizince, který v sobotu večer na dálnici D1 u Prahy pobodal svého krajana a poté ujel v jeho voze. Cizince policie podezírá z loupeže, v neděli jej čeká série výslechů, sdělila Mediafaxu mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Jak Mediafax informoval v sobotu, mladý cizinec ze země bývalého Sovětského svazu napadl svého 46letého krajana na čerpací stanici u dálnice D1 v pražských Průhonicích.


"Muž útočil s úmyslem odcizit vůz Opel Zafira a při útoku nožem krajanovi způsobil četná bodnořezná poranění krku," uvedla mluvčí.


Policie po zhlédnutí kamerových záznamů okamžitě rozjela pátrací akci. Vozu si nakonec všiml policista z místního oddělení v Karlíně, který jel ze služby po dálnici D8 na Teplice. Ten okamžitě přivolal policejní vrtulník, pomocí kterého se podařilo vozidlo sledovat a řidiče nakonec na Teplicku zadržet.


"Pražští kriminalisté si sedmadvacetiletého cizince ještě před půlnocí převzali a v průběhu dnešního dne zahájí sérii výslechů. Podle dosavadních informací je muž důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu loupeže," uzavřela Zoulová.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Mediafax/tn.cz