vražda petry

Přítelkyně Jakuba, který viděl vraždu Petry: Kuba je nevinný, mohli ho zabít taky!

Kristýna miluje Jakuba, který viděl vraždu Petry
Zdroj: facebook.com
Kristýna miluje Jakuba, který viděl vraždu Petry

Zavražděná Petra z Jihlavy si do hrobu vzala tajemství, kvůli kterému musela asi zemřít. Mezi jejími přáteli se na sociálních sítích rozbíhají všemožné spekulace, obviňování ale i obrana některých aktérů hrůzné vraždy. Hodně se zapojuje především Kristýna Š, která podle všeho miluje Jakuba, který hrůzné vraždě musel přihlížet.

Těžko říci, jestli právě Kristýna Š. také neví něco o tom, proč se Michal Kisiov s Petrou pohádal a pak ji společně s Tomášem Zavřelem brutálně zavraždili. Jisté je, že je zcela přesvědčena o nevině Jakuba, který byl svědkem vraždy. Podle jeho výpovědi ho oba mladíci (Kisiov a Zavřel) drželi na místě pod pohrůžkou násilí proti jeho vůli. Co se na místě přesně stalo, ale prý neví. "Ne, když sem si s nim psala po tom, co se to stalo, tak se o tom vůbec nezmiňoval. A pak když sem zjistila že tam byl taky, tak sem si s nim už pak ani nepsala," tvrdí Jakubova přítelkyně.  

 

Kristýna Š. teď na jedné ze sociálních sítí neustále odpovídá na urážlivé vzkazy, které jí posílají anonymové z celé republiky. Kromě toho tam ale přiznala, že Jakuba Doležala miluje a věří v jeho nevinu. "Proč chceš šu*at s někým tak odporným jako je Jakub?“ zeptal se jeden z anonymních pisatelů. Odpověď byla jasná: "Protože ho miluju.. chápeš?“

 

 

Kristýna s Jakubem chodila a podle všeho je s ním v kontaktu pořád. Nejčastěji právě přes sociální síť. A to samozřejmě tuší i lidé, kteří by se Jakubovi možná rádi pomstili. Kristýny se proto ptají, kde se Jakub Doležal nachází. "Dělej, řekni kde je ten ubožák? Můžu ti dát za to i dobrou finanční odměnu. Kdyby nebyl ubožák tak i za cenu vlastního zdraví pomůže 15 holce, co je oproti němu absolutně bezbranná. Jestli se o tom chceš pobavit ozvi se. Patrik.“ I takový vzkaz našla Jakubova přítelkyně.

 

"Nevím jak to je, ale všimla jsem si, že se zastáváš Jakuba. Je to tvoje věc, jen se tě chci zeptat jestli si znala vrahy? Řekla bys to do nich? Jak moc jsi je znala? A brečela jsi, když ses dozvěděla, že je mrtvá?“ Tuto sérii osobních otázek položila Kristýně další anonymní tazatelka. A dostala i odpověď: "Znala sem akorát Zavřela. Byla sem s ním jednou venku a skoro pořád jsem ho potkávala, když sem byla v Jihlavě.. Nikdy bych to do něj neřekla, protože měl Peťu rád.. Kisiova sem neznala. Brečela jsem hodně, když jsem to zjistila. A taky jsem brečela, když jsem zjistila že v tom jel i Doli (Jakub Doležal). Ale to nebyla pravda,“ hájí Kristýna Š. svého přítele.

 

 

Další otázka byla mnohem nepříjemnější: "Jsi zrůda!!!! Napomáhal k vraždě a ty se ho zastáváš?“ Autorem byl opět anonymní pisatel. "A co měl asi jinýho dělat? Co bys ty dělal/a na jeho místě? Nechal/a by ses zabít nebo jim pomohl/a?!“ Má jasno Kristýna o tom, že Jakub byl na místě činu zcela bezmocný a nemohl hrůzné vraždě zabránit. "Já nebráním je. Bráním jenom Doliho, protože vím, že jí nic neudělal,“ napsala ještě Kristýna.

 

Vražedné nástroje:

GALERIE: Touto botou a kabelem od počítače zabili Petru

1
/
4
Zdroj: ČTK
Vražda Petry v Jihlavě - kabel, bota - 3

 

Jak to všechno bylo, co bylo motivem vraždy a jakou roli v ní opravdu Jakub hrál, to musí vyšetřit policie. Dříve se to asi nikdo nedozví. Mladé krásné Petře to už ale život určitě nevrátí.

 

Co si myslíte o vraždě Petry v Jihlavě vy? Napište nám to v diskusi, nebo o tom můžete diskutovat ZDE.

tn.cz / hru