Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Prostitutka chtěla doplatek za anální sex, klient ji za to oloupil

Prostitutka. Ilustrační foto
Zdroj: tvnoviny.sk
Žena ze strachu o svůj život násilníkovi vrátila jeho investovaný předem domluvený dvoutisícový honorář za sexuální radovánky a přidala další peníze v součtu deseti tisíc korun (ilustrační foto)

Pražští kriminalisté zadrželi muže, který oloupil se zbraní v ruce prostitutku na pražském Žižkově poté, co mu poskytla placené erotické služby. Podezřelý obral ženu o deset tisíc korun, telefon a notebook, informoval v úterý Mediafax Zdeněk Balej, vrchní inspektor policie v Praze 8.

Loupež podle policie vyprovokovala dvousetkorunová bankovka - tu oloupená žena požadovala jako doplatek za anální sex. "Pachatel však přiložil pistoli k její hrudi se výhrůžkou, ať mu dá raději všechny peníze, které doma má," líčil Balej.
 

Žena ze strachu o svůj život násilníkovi vrátila jeho investovaný předem domluvený dvoutisícový honorář za sexuální radovánky a přidala další peníze v součtu deseti tisíc korun. "I to však muži bylo málo, zalíbil se mu ještě notebook i mobilní telefon poškozené," vypočetl kriminalista Zdeněk Balej.
 

ČTĚTE TAKÉ:

TV Nova vypátrala identitu Němce, který utýral prostitutku
 

Pachatel, aniž by si peníze přepočítal, je podle policie rychle strčil do kapsy a chystal se ze žižkovského bytu oloupené prostitutky odejít. Uloupená kořist mu ale stále padala na zem, přikázal proto vyděšené ženě, aby mu poskytla i nějakou tašku. Řekl, že by mu stačila obyčejná igelitka, od ženy ale dostal látkový batoh. "Stále poškozené vyhrožoval, že když spustí jen sebemenší povyk, okamžitě ji takříkajíc odbouchne," sdělil vrchní inspektor.
 

Po odchodu ženu v jejím bytě uzamkl a zmizel. "Vypátrali jsme muže v obci Horní Jelení na Pardubicku, kde byl i námi zadržen a eskortován do Prahy," doplnil Balej.
 

Vyšetřovatel již muže obvinil a navrhl uvalit na zadrženého vazební stíhání. Ten je ale zatím hospitalizován v psychiatrické léčebně v pražských Bohnicích. Podle policie zřejmě trpí duševní poruchou se znakem sexuální úchylky.
 

Za trestný čin ozbrojené loupeže podezřelému hrozí nepodmíněný osmiletý trest.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax