RÁNA LOKTEM! Opilý řidič napadl na koupališti plavčíka!

Až tři roky vězení hrozí řidiči kamionu, který ve Starém Hrozenkově na Uherskohradišťsku napadl na tamním koupališti plavčíka. Agentuře Mediafax to v úterý řekl policejní mluvčí Aleš Mergental.

Čtyřiadvacetiletý řidič kamionu přijel v pondělí odpoledne na parkoviště ve Starém Hrozenkově, kde si naplánoval pauzu do rána. S dalšími třemi kolegy se rozhodl jít osvěžit na nedaleké koupaliště. Popíjeli tam alkohol a koupali se. Pak někdo z nich rozbil skleněnou láhev.

Plavčík jim přinesl lopatku a smetáček, aby střepy po sobě uklidili, protože lidé kolem chodili bosí. Muži ale uklízet odmítli a lopatku opět vrátili plavčíkovi.

"Plavčík proto znovu šel k jejich stolu, předal jim smetáček, aby sklo zametli. V tom jeden z opilých mužů ze čtveřice praštil plavčíka loktem do nosu," podotkl Mergental.

Skupina opilých řidičů pak spěšně odešla, policie je ale našla a útočníka předvedla na policii. "Po výsleších bojkovičtí policisté sdělili čtyřiadvacetiletému muži podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a pokusu ublížení na zdraví, za což mu ze zákona hrozí až tři roky vězení," dodal mluvčí.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax