Rande skončilo ŠÍLENOU HÁDKOU! Muže POBODALA nůžkami!

Šedesátiletá žena na Strakonicku nechtěla nechat odjet přítele z jejího bytu, zamkla ho, pobodala ho nůžkami a udeřila skleněnou lahví. Policejní mluvčí Lenka Holická řekla v úterý agentuře Mediafax, že ženu čeká stíhání za omezování osobní svobody a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.

Rande v obci na Strakonicku se pro staršího muž změnilo v dramatickou příhodu. V ženině bytu se dvojice nepohodla a muž se rozhodl odjet do místa svého bydliště. S tím však šedesátiletá žena nesouhlasila a dala to rázným způsobem najevo. Muže v bytě uzamkla a nechtěla ho nikam pustit, po několikahodinovém dohadování žena pak nejspíš ztratila nervy, vzala do ruky nůžky na nehty a muže bodla do ramene.


"Tím však její naštvání neskončilo, a když se muž pokoušel utéci z bytu oknem, praštila ho navíc do nohy skleněnou lahví. Nyní se žena bude z konfliktu zpovídat policistům, kteří se případem intenzivně zabývají. Žena je podezřelá ze spáchání trestného činu omezování osobní svobody a z ublížení na zdraví ve stadiu pokusu," řekla Holická.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax