Řidič autobusu chtěl u Náchoda znásilnit cestující! Uvěznil ji ve voze

Řidič autobusu je obviněn ze znásilnění - na konečné zastávce uvěznil ve voze pasažérku a chtěl po ni pohlavní styk. Žena ho vychytrale vylákala z vozu a podařilo se jí utéct.

Náchodští policisté v těchto dnech ukončili vyšetřování případu znásilnění ve stádiu pokusu a omezování osobní svobody. Z činů je obviněný řidič (62) linkového autobusu z Náchodska, který obtěžoval pasažérku na konečné zastávce, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Eva Prachařová.

 

"Kriminalisté viní řidiče autobusu z toho, že 3. března 2012 mezi čtvrt na pět a pátou hodinou odpoledne na konečné zastávce autobusu znemožnil jediné pasažérce, která zůstala ve voze, čtyřiatřicetileté ženě, vystoupení z autobusu," uvedla mluvčí.

 

Poodjel s autobusem do vedlejší ulice a ženu zadržoval uvnitř. Poté ji zatlačil na sedačky, přes její odpor ji osahával a naléhal na ni, aby s ním měla pohlavní styk. Žena naoko přistoupila na jeho návrh, ale přesvědčila ho, že bude vhodnější najít jiné místo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Řidič školního autobusu souložil s dívkami (12 a 14)

 

Poté, co ji řidič pustil z autobusu, žena utekla a vše oznámila na policii. Policisté zajistili podezřelého řidiče a všechny důležité stopy. Podezřelý muž při výslechu na policii sice připustil, že se o pasažérku zajímal, ale podle jeho slov prý mohla kdykoli odejít.

 

Na základě shromážděných důkazů vyšetřovatel muže obvinil ze dvou trestných činů, znásilnění ve stádiu pokusu a omezování osobní svobody, za což mu hrozí až pětiletý trest vězení.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

klab tn.cz / Mediafax