ŘIDIČKA nadýchala tři promile! Nepoučila se ze zákazu!

Nepoučitelnou řidičku (45) opakovaně s alkoholem v krvi dopadli během 48 hodin policisté z Kroměřížska. Nejprve v obci Chvalčov nadýchala 2,08 promile, poté v Bystřici pod Hostýnem odhalil přístroj v jejím dechu dokonce tři promile, uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

V neděli ve večerních hodinách zastavila policejní hlídka při namátkové kontrole v katastru obce Chvalčov pětačtyřicetiletou ženu z Morkovicka ve vozidle Peugeot. Hlídka u ní provedla běžnou kontrolu včetně dechové zkoušky na alkohol. "Žena nadýchala 2,08 promile alkoholu, další jízdu proto policisté podnapilé řidičce zakázali," řekla Kyšnerová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Cizinec ÚTOČIL NA POLICISTY SMETÁKEM! Měl skoro tři promile...


V úterý motoristce sdělil vrchní inspektor z obvodního policejního oddělení v Bystřici pod Hostýnem podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Žena se však nepoučila. Ve stejný den ji totiž zastavili policisté tentokrát v Bystřici pod Hostýnem. Přístroj tentokrát odhalil v jejím dechu 3,04 promile alkoholu.


"Řidička si tak vyslechla druhé obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Oba skutky nyní policie řeší ve zkráceném přípravném řízení," dodala mluvčí s tím, že ženě hrozí až roční pobyt za mřížemi.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax