pomozte

Rodiče týraných VLČÍCH DĚTÍ hledá policie! Proč a kam zmizeli?

Téma:

Zanedbávali péči o vlastní děti. Podle některých znalců byli Martin (4) a Vítek (3) dokonce týráni a hovoří se o nich jako o tzv. vlčích dětěch. Hana a Martin Kašpárkovi nyní zmizeli a hledá je policie České republiky.

Martin Kašpárek (38) je hledán policií, protože nenastoupil do vězení, kde si má odsedět 4 roky. Jeho manželka Hana Kašpárková by pak policii měla vysvětlit, proč na chlapce dlouhodobě neplatí výživné. Policie po obou rodičích pátrá, ale zatím je to marné, tak se obrátila s prosbou na veřejnost.
 

"Domníváme se, že by mohli bydlet v odlehlých chatách nebo chalupách, pravděpodobně vůbec nevycházejí ven a žijí zřejmě v izolaci od lidí," sdělila Blesk.cz policejní mluvčí Eva Kropáčová.
 


 

Oba rodiče se dostali před soud kvůli svému alternativnímu stylu života, na který těžce dopláceli jejich malí synové. V dubnu 2011 museli být rodičům odebráni. V bytě na pražských Vinohradech žili ve špatných podmínkách. Dokonce nechodili ani ven. V současné době se o malého Martina a Vítka stará strýc.
 

BYLI RODIČE POTRESTÁNI SPRAVEDLIVĚ? DISKUTUJTE ZDE!

 

Související témata:
sta TN.cz