Sebevrah se při věšení zřítil na zem a zranil se! Musel si přivolat pomoc!

muž se chtěl oběsit v lese
Zdroj: Mediafax
Muž se zranil v lese při pokusu o oběšení. Zachránit jej museli policisté. Ilustrační foto

Rozsáhlou pátrací akci se šťastným koncem mají za sebou policisté a hasiči z Třebíčska. O víkendu tam hledali muže, který odešel z domu a zanechal dopis na rozloučenou. Jak agentuře Mediafax řekla třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická, muže se nakonec podařilo najít živého.

„V odpoledních hodinách dne 21. října telefonicky oznámil muž na linku 158, že pohřešuje svého bratra, který zanechal doma dopis na rozloučenou,“ potvrdila Lavická.

 

PODÍVEJTE SE:

Matrace pád sebevraha nezmírnila

 

Do pátrací akce se zapojily desítky policistů s psem a také profesionální i dobrovolní hasiči. „Okamžitě se rozjela rozsáhlá pátrací akce, které se zúčastnili policisté z Obvodního oddělení Třebíč, policejní psovod se služebním psem, hasiči z Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina a dobrovolní hasiči z Budišova, Kamenné, Náramče, Valdíkova, Studnice a Hodova,“ dodala policejní mluvčí.


Sebevrah na sebe nakonec upozornil sám, když během odpoledne zavolal svému bratrovi a sdělil mu, že se nachází poblíž obce Trnava. „Policisté provedli lokalizaci mobilního telefonu, která ukázala na katastrální území obce Trnava v okolí rybníků Velký a Malý Bor. Muž byl v podvečerních hodinách nalezen policejní hlídkou na rozhraní lesního porostu západně od Trnavy,“ doplnila Lavická.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Agresivní sebevrah s nožem se RVAL SE STRÁŽNÍKY! Snažil se ZABÍT za každou cenu!

 


Když policisté muže našli, byl sice při vědomí, ale kvůli zranění nebyl schopen pohybu. Byl při vědomí, ale nebyl z důvodu zranění schopen pohybu. „Dle zjištění se pokusil o sebevraždu oběšením,“ vysvětlila mluvčí. Pokus se mu ale nezdařil a muž se po pádu na zem zranil. Záchranáři jej proto převezli do nemocnice.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax