Velikonoční tragédie: Jedna žena uhořela, druhou našli mrtvou pod oknem

Smrtelná zranění utrpěla v pondělí dopoledne žena, která zřejmě skočila z okna ve třetím patře domu v pražských Vinohradech. Jiná žena uhořela v Dětmarovicích na Karvinsku.

Do Slezské ulice v Praze 2 vyjížděli policisté se záchranáři kolem desáté hodiny dopoledne. "Policisté zjistili, že v bytě, ve kterém žena bydlela, nikdo další nebyl," řekla policejní mluvčí Andrea Zoulová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rodinná tragédie: Matka (†31) skočila z balkonu tři dny po porodu

 

Na místo by přivolán výjezd kriminalistů, aby zajistili stopy a potvrdili totožnost zemřelé. S největší pravděpodobností se jedná o sebevraždu. Případ policisté nadále vyšetřují.


Smrt v plamenech


Další neštěstí se stalo už v neděli v Dětmarovicích na Karvinsku. 54letá žena tam zemřela při požáru rodinného domu. "Paní žila v domě sama, zatím nelze říci, kdy zemřela a za jakých okolností. To osvětlí až nařízená soudní pitva," uvedl mluvčí karvinské policie Miroslav Kolátek. Podle něj by se mohlo jednat o nešťastnou událost.

 

Vyšetřovatelé na místě vyloučili cizí zavinění. Podle mluvčího je pravděpodobné, že hořet v obydlí začalo v souvislosti s přitápěním či zkratem v elektroinstalaci.

tn.cz / mediafax / kos