Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Sedmnáctiletá dívka ubodala přítele matky!

V Čermné ve Slezsku na Opavsku ve čtvrtek večer zaútočila sedmnáctiletá dívka na druha své matky nožem.

Incident se stal ve čtvrtek večer mezi devátou a desátou hodinou. Sedmnáctiletá dívka po prudké hádce zaútočila nožem na druha své matky.

Svědci události hned zavolali záchranku. Než však přijela, šestačtyřicetiletý muž svým zraněním podlehl.

 

Zraněného muže s větším množstvím bodných ran se pokoušely zachránit dvě posádky záchranné služby téměř hodinu. "Záchranářka po příjezdu zjistila, že pacient nejeví známky života. Posádka jej nalezla bez dechu a bez srdeční akce. Zdravotníci ihned zahájili resuscitaci a přivolali výjezdovou skupinu s lékařem. Šestačtyřicetiletému muži zasahující lékař zajistil dýchací cesty intubací. Za stále probíhající nepřímé srdeční masáže, podávání léků a při opakovaných defibrilacích pokračovala snaha obou posádek o obnovení činnosti pacientova srdce. Přes téměř hodinové úsilí však nebyly oživovací pokusy úspěšné. Pacient na místě podlehl svému zranění bodného charakteru, které utrpěl," popsal mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

 

Opavští policisté na místě zadrželi podezřelou dívku.

 

Podle informací sousedů se muž rád a často napil. Rodina to prý byla spořádaná a dívka navštěvovala střední školu ve Vítkově.

 

Policisté nařídili soudní pitvu.

 

"Policie případ vyšetřuje jako ublížení na zdraví s následkem smrti," řekla krajská policejní mluvčí Darina Majková. Policie zatím nikoho neobvinila a o vzetí do vazby se teprve rozhoduje. Vzhledem k tomu, že dívka ještě není plnoletá, nechce se policie k případu více vyjadřovat. Vyšetřování případu převzala krajská policie.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

muf s příspěním Jiřího Veselého tn.cz / Mediafax