Sex ve škole: ODS dává od vlivného člena ruce pryč

Základní školou na Tachovsku zmítá sexuální skandál třicetiletého učitele Vladimíra Duba. Vyšlo navíc najevo, že muž je šéf oblastního sdružení ODS. Strana se od člena distancovala!

Policie podle dostupných informací třicetiletého muže stíhá za pohlavní zneužití. Vladimíra Duba, který je šéfem tachovské ODS, proto už údajně poslal soud do vazby. O aféře učitele na základní škole jednala také Regionální rada ODS Plzeňského kraje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Učitel v Tachově měl sex s nezletilou žákyní!

 

Její představitel a zároveň ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil se od jednání Vladimíra Duba distancoval. "Regionální rada ODS v Plzeňském kraji vyzvala pana Duba, aby odstoupil z ODS nebo aby případně pozastavil členství v ODS - a to do doby než se jeho případ vyřeší,“ řekl serveru tn.cz přímo Pospíšil.

 

Poslechtětě si celé vyjádření Jiřího Pospíšila

 

 

Aféra se dostala na světlo poté, co se mladá dívka kamarádkám pochlubila, že měla sex s kantorem přímo ve školním kabinetě. Policie podrobnější informace k případu zatím nechce sdělovat, protože vyšetřování je teprve v počátku.

 

Nicméně se ví, že učitel udržoval milostné kontakty se školačkou již delší dobu. Dívka prý měla sex s učitelem dobrovolně. Podnět mělo k policii dát vedení základní školy.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz/lp