PODÍVEJTE SE NA ŠÍLENOU JÍZDU! S porsche překročil rychlost o 100 km/h

Téměř dvousetkilometrovou rychlost naměřili policisté řidiči (45) na silnici č. I/21 v úseku mezi Velkou Hleďsebí a Starou Vodou na Chebsku, kde je povolena maximální rychlost 90 km/h.

Hazardér se svým silným vozem Porsche Cayenne překročil povolenou rychlost o 100 km/h. "Policisté naměřili vozidlu Porsche rychlost 190km/h. Po odečtení stanovené tolerance tak řidič překročil maximální povolenou rychlost o 94 km/h,“ uvedla mluvčí chebské police Martina Hrušková.

PSALI JSME:

DALŠÍ PROBLÉM NA D1: Poničený most omezil rychlost
 

Podle mluvčí ale nebyla rychlá jízda jediným prohřeškem. "Předjížděl v místě, kde je to zakázáno. Nerespektoval jak svislou dopravní značku zákaz předjíždění, tak i vodorovné dopravní značení, dvojitou podélnou čáru souvislou. Tímto jednáním tak ohrozil nejen sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu,“ upřesnila mluvčí.
 

"Policisté pojali podezření, že by se řidič mohl vyhýbat přestupkovému řízení a proto musel zaplatit kauci ve výši 10 tisíc korun,“ poznamenala Hrušková s tím, že řidiči nyní hrozí pokuta ve výši od 5 do 10 tisíc korun a zákaz činnosti od šesti měsíců do jednoho roku.
 

TN.cz