ŠÍLENÝ VRAH! Bodl svého spolubydlícího! SEDMNÁCTKRÁT!

Napadení. Ilustrační foto
Zdroj: Jindřich Kodíček
Napadení. Ilustrační foto

Útočníka, který v sobotu v ubytovně na pražské Palmovce ubodal spolubydlícího, policie obvinila z vraždy provedené zvlášť brutálně. Zasadil mu 17 ran!

Obviněného čeká psychiatrické vyšetření a hrozí mu až výjimečný trest, sdělila Mediafaxu v úterý mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Obětí vražedného útoku byl podle policie 34letý muž, který podlehl sedmnácti bodným ranám. Zbraň kriminalisté nalezli vedle oběti přímo na místě činu.


Podívejte se na reportáž TV NovaPodle důvěryhodného zdroje byly důvodem smrti jednoho ze spolubydlících na ubytovně Kotlaska poblíž pražské Palmovky vzájemné osobní neshody, kterým předcházely výhrůžky smrtí zavražděnému.

Ten podle dostupných informací dokonce těsně před smrtí žádal o přestěhování do jiného pokoje, protože měl ze svého spolubydlícího, který se údajně před časem vrátil z psychiatrické léčebny, strach.

ČTĚTE TAKÉ:
U Krumlova se oběsil muž a nikdo neví, KDO TO JE!?

Pachatel ihned po činu z ubytovny utekl. "Jednatřicetiletého podezřelého se policistům podařilo zadržet v nočních hodinách v centru Prahy u Prašné brány," uvedla Kropáčová. Jak Mediafax již v pondělí informoval, útočník se policii k vraždě přiznal, kriminalisté jej poté obvinili a umístili do vazby.

Bezprostřední příčiny útoku, při němž vrah oběti zasadil mnoho bodných ran, bude zjišťovat i znalec z oboru psychiatrie a psychologie. Od začátku roku řešili kriminalisté z pražské mordparty dvanáct vražd, všechny se jim podařilo objasnit, ve všech případech dopadli i pachatele.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax