Skočila s miminkem ze 3. patra. Dítě je v pořádku, matka v kritickém stavu

Matka, která v Děčíně v sobotu vyskočila z balkonu se svou dcerkou v náručí, je v kritickém stavu. Dívenka je sice v pořádku, ale i nadále zůstává v péči lékařů. Proč matka skočila, policie stále vyšetřuje.

Byla to scéna, jak z hororového filmu, ale jednalo se o realitu: V jednom z děčínských bytů je cítit plyn. Na místo proto přijíždějí hasiči a policisté a snaží se do bytu dostat. V tom okamžiku se ale z balkonu z třetího patra vrhá žena s tříletou dcerkou v náručí.

 

PSALI JSME:

CHTĚLA ZABÍT SEBE I DÍTĚ? Žena před skokem pustila v bytě plyn!

Žena skočila ze třetího patra. Měla v náručí DÍTĚ!

 

Co přesně matku k tak zoufalému činu vedlo, zatím není jasné. Jisté je jenom to, že žena měla velké problémy se svým bývalým druhem. Podle babičky a sousedů byl muž tyran, který měl ženu často bít a psychicky terorizovat.

 

V bývalém vztahu prý hrály velkou roli peníze partnerky a otcova silná víra. Policie za domácí násilí muže vykázala z bytu a soud mu téměř na rok zakázal jakýkoli kontakt s dcerou. Po skončení trestu mu ale matka prý dítě nechtěla půjčovat.

 

Policie případ stále ještě nevyšetřila. Nedovoluje jí to totiž zdravotní stav matky dítěte, která je stále v kritickém stavu.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Televizní noviny