Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

sňatkový podvodník

Muž sliboval ženě (38) budoucnost, pak z ní vylákal 320 tisíc!

Sňatkový podvodník
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Sňatkový podvodník podle policie sliboval osmatřicetileté ženě z Ostravy společnou budoucnost a na nový společný byt od ní vylákal 320 tisíc korun, které si ale nechal pro vlastní potřebu.

Podle ní vztah mezi ženou a ženatým mužem a otcem několika dětí začal v listopadu 2012. "Od té doby podvedená muži pětkrát poskytla peníze. Jednalo se o různé částky, celkem o 320 tisíc korun. Peníze měly být určeny na koupi nového bytu či na jeho rekonstrukci. Obviněný obnosy přebíral, nechal si je. Nic z toho, co sliboval, neplnil," řekla ČTK mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.
 


Peníze prý nevracel ani v době, kdy se o ně žena začala hlásit. "Tvrdil, že peníze vydělá prací v zahraničí či v Praze. V době, kdy měl za prací odjet, ale pobýval v Ostravě," řekla mluvčí a doplnila, že při kontaktu prostřednictvím SMS zpráv žena vystupovala pod mužským jménem, aby nevzbudila pozornost manželky obviněného. Ta se ale přesto o všem dozvěděla a přiklonila se na stranu manžela. Podvedené ženě podle policie vyhrožovala, za což byla obviněna z vydírání.

 

PSALI JSME:

Miminko mělo v tělíčku pervitin! Jeho otec má šokující vysvětlení

Záhada černookých dětí: Nemají bělma a lidi se jich bojí!

Chlapi zjistili, že mají manželku napůl! Stali se z nich kamarádi

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Celebrity komentují smrt Bartošové: Důsledek zneužití nemocného člověka a je mi z toho špatně

TN.cz / ČTK / vem