Nemilé překvapení

Šok! Přímo na návsi stál maskovaný vykřičený dům, místní nechápou

Téma:

Obyvatelé Čistěvsi na Královéhradecku neměli ani tušení, že domek, který stojí přímo na návsi, funguje jako veřejný dům. Rozkřiklo se to až poté, co dvojici mužů a jednu ženu zatkla policie a obvinila je z kuplířství.

Sexuální služby tam skupinka provozovala dva roky a za tu dobu si přišla na tři milióny korun. Přes den se v pronajatém domě oba obvinění - muž a jeho patnerka, tvářili jako štastná rodinka. Upravovali zahrádku, po které běhaly jejich děti.


V noci to tu ovšem vypadalo úplně jinak. Prostitutky tu plnily roztodivná sexuální přání a většinu výdělku musely odevzdat svým "zaměstnavatelům".


Do penzionu Pohoda jezdilo "pracovat" minimálně osm žen a mezi nimi byla i jedna teprve sedmnáctiletá dívka. "Přes týden chodila do školy, o víkendu pak tady pracovala. Všechny ženy žily navenek spořádaným životem a o jejich práci neměly jejich rodiny ani tušení," popisuje policejní mluvčí Lenka Burýšková.


A evidentně to kuplířům vynášelo. Příjem celé obce byl v roce 2012 necelé dva miliony, tedy jen o něco málo víc, než si vydělali za stejný rok obvinění sexuální podnikatelé. Všem třem teď hrozí až osm let ve vězení.


 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez, Filip Pultar TN.cz