Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

mají 2 děti

ŠOKUJÍCÍ ROZHOVOR: Dcera mě do sexu nutila, říká muž z Brna! Deset let ji tajně zneužíval

Muž v Brně deset let zneužíval svoji vlastní dceru a zplodil s ní dvě děti. Soud ho za to poslal na dvanáct let do vězení. Zatím se odvolal a zůstává na svobodě.

Jmenuje se Aladár Ferko, žije ve vybydleném jednopokojovém bytě nedaleko centra Brna. Sousedé ho znají jako přátelského člověka, který rád hraje na kytaru a věnuje se opravám hudebních nástrojů.

 

Kromě toho ale deset let tajně zneužíval vlastní dceru a zplodil s ní dvě děti. "Měli jsme spolu styk i děti, ale žádný násilí tam nebylo," šokoval Ferko v rozhovoru pro TV Nova.

 

Podle obžaloby dívku od šestnácti let opakovaně znásilňoval, zakazoval jí brát antikoncepci a když se narodily děti, vynucoval si poslušnost pod hrozbou, že je zabije. Ferko se tak stal dvojnásobným dědou a zároveň otcem.

 

 

"Já ani nejsem ten typ, že bych potřeboval mít každou chvíli soulož, ale to ona jo, pořád mě otravovala," pokračuje Ferko.

 

Před soudem se hájil, že neměl tušení, jestli dívka pod peřinou je jeho dcera. Kromě toho prý o milostné hrátky kvůli bolavé páteři neměl zájem. "Ona za mnou pořád chodila, já jsem ji nikam netahal, to ona mě zneužívala," uvedl Ferko.

 

O pravdivosti této verze si udělali obrázek soudní znalci. Zjistili, že dcera trpí posttraumatickou poruchou. Soudkyně nakonec obžalovanému dala nejvyšší možný trest.

 

Ferko se odvolal a zatím na další verdikt čeká na svobodě. Cesta do vězení ale pro něj znamená návrat do důvěrně známého prostředí, za svůj život byl už desetkrát trestaný.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tato žena spala s osmiletým chlapcem. Půjde na dva roky do vězení

Temná vzpomínka na dětství: Pedofilové na mě pořádali hony, přiznal Braňo Holiček z Ordinace

ana / J. Svoboda TN.cz