Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 5. 2012

Srazil muže (42) na chodníku a ujel na čtyřkolce! Pomozte ho najít

Policie hledá bezohledného piráta silnic na čtyřkolce, který 25. dubna srazil chodce a ujel. Incident se odehrál na chodníku ve Kbelské ulici v Praze 9.

Neznámý řidič čtyřkolky jel kolem čtrnácté hodiny od Čakovické ulice ke Kolbenově ulici. "Ve Kbelské ulici z nezjištěných důvodů vjel na chodník a střetl se s dvaačtyřicetiletým chodcem. Ten však po nárazu ztratil vědomí a upadl ze stráně. Až druhý den krátce po desáté hodině dopoledne se zraněnému podařilo zastavit kolem projíždějící hlídku policie," dodala policejní mluvčí Ivana Rösslerová.

 

Policisté ihned přivolali záchrannou službu, která muže převezla do nemocnice na ošetření, odkud jej lékaři propustili do domácího léčení. "Policisté u chodce provedli orientační zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu, která byla negativní," vysvětlila Rösslerová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SMRTONOSNÉ POČASÍ: Seniora zabila čtyřkolka!

 

Policisté pátrají po řidiči čtyřkolky, který z místa ujel. Za trestný čin neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku mu hrozí trest odnětí svobody až na pět let nebo zákaz činnosti. Jakékoliv informace o řidiči a nehodě policisté přijmou na tísňové lince 158.

tn.cz / mediafax / hru