STRACH O DĚTI! U Jihlavy opět zaútočil pedofil! Už potřetí

Patnáctiletou dívku z Luk nad Jihlavou na Jihlavsku před několika dny obtěžoval neznámý zvrhlík. Před dívkou se měl ukájet. Policie k případu nechce poskytovat bližší informace.

K případu mělo dojít minulý týden. Patnáctiletá dívka se vracela domů z nedalekých Bítovčic, když u ní zastavilo tmavé auto bez registrační značky, ze kterého vystoupil nahý muž s kuklou a začal se ukájet.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova


"Případ šetříme pro podezření z přečinu výtržnictví,“ potvrdila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová. Bližší informace policie s ohledem na citlivost neposkytuje.
 

Podobný útok pedofila se v Lukách během posledních měsíců stal už potřetí. Podle všeho jde navíc vždy o stejného muže – v tmavé autě bez značky a s kuklou na hlavě. Poprvé muž zaútočil v prosinci na šestiletého chlapce, podruhé koncem ledna na patnáctiletou dívku, kterou se dokonce pokusil zatáhnout do auta. Dívka mu tehdy utekla.


PSALI JSME:

PEDOFIL znovu ÚTOČÍ. Řádí tam, kde už jednou útočil!


"Je to hrozné. Už jsme nechali vyhlásit varování obecním rozhlasem a požádali rodiče, aby si na své děti dávali pozor a poučili je," řekl tehdy starosta Luk nad Jihlavou Viktor Wölfl.
 

Podle psychiatričky Želmíry Herrové je možné, že bude muž své útoky stupňovat. "Je to zřejmě sexuální agresor. Potřebuje sexuální vzrušení a může být velmi nebezpečný. Nelze vyloučit, že vzhledem k tomu, že mu oběti zatím unikají, sáhne i po zbrani," varuje Herrová.


 

Dušan Vrbecký TN.cz