Zadržela ho policie

Surovec neunesl rozchod! Těhotnou přítelkyni kopl do hlavy!

Policie
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto
Téma:

Prvního ledna tohoto roku se muž (36) sešel v jedné z plzeňských restaurací v Domažlické ulici se svou tehdejší partnerkou (29). V restauraci se pohádali, muž neunesl rozchod se svou těhotnou partnerkou a kopl ji do hlavy.

"Muž z Domažlicka napadl prvního ledna tohoto roku svoji bývalou partnerku. Incident se odehrál kolem půl sedmé večer na zastávce městské hromadné dopravy v Plzni ve Studentské ulici. Pachatel i jeho bývalá 29letá životní družka se nejdříve sešli v nedalekém baru, kde mezi nimi došlo ke slovní potyčce," uvedla policejní mluvčí Hana Štefflová.

 

Žena z baru odešla na zastávku MHD, kde čekala na nejbližší spoj domů. Nečekala ale, že se za ní její expartner vydá. Když seděla na lavičce, surovec se na ní vrhl.

 

"Sedící ženu na lavičce kopl nártem nohy do krku a hlavy. Od útoku ho neodradila ani skutečnost, že napadená je ve druhém měsíci těhotenství, s čímž byl srozuměn," doplnila mluvčí.

 

 

Těhotná a zraněná žena skončila v nemocnici. Muže kriminalisté podezřívají z trestných činů ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví, za což mu hrozí až pětiletý pobyt ve vězení.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Petr Polák z Ordinace byl brutálně napaden! Musí nosit krunýř na krku

Rychtář v slzách: Macura mě napadl! Co ještě sdělil těsně po rvačce?

Související témata:
TN.cz