Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Syn exprimátora Béma: HROZÍ MU AMPUTACE RUKY! Spadl ze sochy, je v umělém spánku!

Rodinná tragédie! Syn bývalého pražského primátora a současného poslance za ODS Pavla Béma je v nemocnici s těžkým zraněním a hrozí mu amputace pravé ruky!

Bémův syn Jáchym (20) podle informací Nedělního Aha! v noci z pátku na sobotu absolvoval divokou noc se svými kamarády v Praze. Údajně pod vlivem alkoholu pak Jáchym Bém vylezl na Wimmerovu kašnu na Uhelném trhu.Podle Aha! však alkohol udělal své, Bém z kašny spadl a urazil jedné ze soch hlavu. Sám však utrpěl těžká zranění, otevřené zlomeniny obou rukou.


Podívejte se na reportáž TV NovaPo převozu do nemocnice ve Střešovicích se podrobil sérii náročných operací. Zatímco levou ruku se podle deníku podařilo lékařům zachránit, pravá je údajně v tak španém stavu, že hrozí její amputace.Wimmerova kašnu vytvořil František Xaver Lederer v roce 1797. Kašna původně stála na dnešní Národní třídě, na Jungmannově náměstí, od roku 1880 na Betlémském náměstí a poté ve Vrchlického sadech. Vandalové ji poškodili již před 40 lety, kdy byly její sochy částečně nahrazeny replikami.
 

tn.cz / Mediafax