Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Čelní srážka

Tah z Hradce do Jičína zablokovala vážná nehoda, zemřeli při ní dva lidé

Nehoda u Jičína - 6
Zdroj: Mediafax
Při nehodě zemřeli oba řidiči.

Čelní srážka dvou aut ve čtvrtek odpoledne blokoval hlavní tah z Hradce Králové do Jičína. Po čelní srážce po poledni zemřeli na silnici I/35 poblíž Konecchlumí dva lidé.

"Na silnici se čelně srazila dvě auta, dva cestující zemřeli na místě, další tři lidé se zranili,“ uvedla policejní mluvčí Hana Klečalová.
 

Podle policie řidič Hondy Civic jedoucí ve směru od Jičína na přehledném úseku vyjel do protisměru, kde narazil do Hyundaie Getz. "Dvaašedesátiletý řidič vozidla Honda Civic jedoucí ve směru od Jičína na přehledném úseku ze zatím neznámých příčiny vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s osobním autem Hyundai Getz," uvedla mluvčí.

 

18

Nehoda dvou aut u Jičína

Zdroj: Mediafax

Nehoda u Jičína - 5

Hodnocení:


 

Při nehodě zemřeli oba řidiči ve věku 62 a 63 let. Ve vozidle Hyundai se zranili dva spolucestující - dospělý a jedno dítě. Záchranná služba převezla zraněné do nemocnic.
 

"Osmatřicetiletá žena utrpěla velmi těžká poranění a byla letecky transportována na traumacentrum Fakultní nemocnice Hradec Králové. Tamtéž jsme převezli také jednašedesátiletou ženu a pětiletou dívku k vyloučení vážnějších zranění," upřesnil mluvčí Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje Tomáš Ježek

 

Místo nehody bylo do 16.15 hodin neprůjezdné, policisté odkláněli dopravu po objízdných trasách. Na hlavním tahu i na objízdných trasách vedených po úzkých místních silnicích se tvoří kolony. Přesnou příčinu nehody a celkovou hmotnou škodu určí další vyšetřování.

tn.cz / hmr