neuvěřitelný čin

Zrůda utopila vlastního chlapečka. Podržela ho na dně vany a čekala až umře!

Téma:

Děsivý případ vraždy tříletého chlapce začal projednávat Městský soud v Praze. Jeho vlastní matka ho úmyslně utopila ve vaně.

V soudní síni není snad nikdo, koho by při popisu toho strašného skutku nemrazilo. Osmadvacetiletá žena se před soudem zodpovídá z ohavné vraždy vlastního syna. Tříletého chlapce loni koncem října utopila doma ve vaně.
 

Matka svého syna napadla nejprve v předsíni bytu v Praze 10. Protože prý zlobil a plakal, zaala ho žena bít a škrtit. Když chlapec kvůli škrcení začal ztrácet vědomí, matka ho odtáhla do koupelny a posadila ho do vany. Chlapec ale stále plakal, takže ho matka násilím položila na záda a hlavu mu strčila pod vodovodní kohoutek.
 

Pak chlapce držela na dně vany tak dlouho, dokud mu voda nesahala nad nos a ústa. Hoch se začal topit a zakrátko se přestal hýbat. Ani v tu chvíli se mu matka nepokusila zachránit život, ale naopak odešla na balkon, aby si zakouřila.
 

 

Teprve když se vrátila, zavolala žena záchranku a podle instrukcí operátorky začala malého chlapce oživovat. Patrně doufala, že tak přesvědčí policii, že šlo o nešťastnou náhodu. Hocha se sice záchranářům nakrátko podařilo přivést k životu, ale po převozu do nemocnice zemřel na těžký otok plic a mozku.
 

Protože lékaři na jeho mrtvém tělíčku našli stopy starších zranění na hlavě, trupu a končetinách, uvědomili o nich policii. Ta pak celou děsivou vraždu objasnila - včetně toho, že matka dítě týrala dlouhodobě. U soudu dnes odmítla vypovídat. Pokud jí bude prokázána vina, může ve vězení skončit až na 20 let.

Související témata:
tn.cz / gar