Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Hrůza v Jihlavě

TAJEMNÁ SMRT Petry: Tady přišla o život! Tělo hodili do popelnice

Havířská ulice v Jihlavě_Petra V.
Zdroj: Google Street View/ Facebook.com
Byla Petra zavražděna přímo v této ulici?

Po Petře Vondrákové z Jihlavska kriminalisté i rodina marně pátrali 11 dní. Dnes ji našli na skládce. Podle dostupných informací ji měl expřítel se spolubydlícím hodit do kontejneru v této ulici v centru Jihlavy.

Kriminalisté vyšetřují případ zmizelé Petry Vondrákové, kterou nikdo neviděl od 15. března, kdy odešla z jihlavské diskotéky Ponorka v doprovodu neznámého mladíka. Části těla, které nalezli na skládce v Henčově, zřejmě patří jí.

 


 

Petra, která chodila teprve do 9. třídy, měla osudný pátek přespat u kamarádky, té ale nakonec oznámila, že si u ní jen v sobotu vyzvedne věci, spát ale bude u kamaráda. K tomu ale už nedorazila.


Podle všeho si ji jiný mladík přivedl do bytu v centru Jihlavy, kde jsou teď zapečetěné dveře. Byt patří 2letému Michalovi. Právě on by měl být tím, kdo je v souvislosti s tímto případem vyšetřován.
 

Reportéři TV Nova Našli jeho matku. O ničem ještě ani nevěděla. Že by její syn udělal něco tak strašného, si neumí představit. A diví se tomu i Michalovi kamarádi.

 

 
Spolu s Michalem bydlel v bytě i 21letý Filip. Chodili spolu na střední školu. Jestli i on má něco společného s Petřinou smrtí, zatím není jasné. Mladíci tu byli noví - v bytě bydleli sotva měsíc. Podle sousedů tu ale bývalo po nocích velmi živo.


Podle prvních informací se měl policii přiznat mladík, údajně Petry expřítel, že ji mrtvou hodil do kontejneru v Havířské ulici. Byl zatčen i se svým spolubydlícím. Zda došlo k vraždě nebo co se vlastně v onu tragickou noc stalo, není zatím jasné.
 


Policie vyšetřuje i verzi, že dívka vypadla z okna a mladíci poté zpanikařili a hodili ji do popelnice. Zda byla Petra před smrtí znásilněna není známo.

 

Podívejte se na místo, kde našli Petru.
 

hel TN.cz