VIDEO

Takhle boural opilý fotbalista Matušovič! Ujel od nehody, utíká i před kamerou!

Fotbalista Matušovič, který opilý boural v Havířově, se skrývá před novináři a o svém selhání nechce mluvit. Podívejte se, jak reagoval, když se ho náš redaktor na noční nehodu zeptal.

Nehoda se stala okolo třetí hodiny v centru Havířova."Řidič vozu BMW při odbočování vlevo z Hlavní třídy na ulici ČSA nedal přednost protijedoucí fabii. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Viník kolize však z místa ujel," popsala nehodu pro Karvinský deník policejní mluvčí Zlatuše Viačková.
 

Ujíždějícím řidičem byl právě Matušovič, který nejlepší fotbalová léta prožil v Baníku Ostrava a následně v pražské Spartě. Jeden čas patřil i do reprezentace, v současné době působí jako sportovní manažer havířovských Indiánů.
 

"Naši strážníci zaslechli ránu a pak viděli černý automobil jedoucí značnou rychlostí ulicí ČSA směrem k Na Nábřeží. Lidé z havarované škodovky popsali, že jim cestu zkřížilo BMW. Hlídka pak auto spatřila, jak jede od Beethovenovy ulice k Radniční, kde byl řidič zastaven a podroben kontrole," uvedl k nehodě zástupce ředitele havířovské městské policie Daneš Skulina.
 

Matušovič po nehodě přišel o řidičák. Dechová zkouška ukázala 2 promile alkoholu. Případ vyšetřuje policie. 
 

Sám Matušovič se k případu odmítá vyjádřit. Když mu redaktor zazvonil na zvonek, tak ihned položil sluchátko. Před zodpovědností ale zřejmě stejně neuteče.
 

STRMÝ PÁD FOTBALISTY MATUŠOVIČE NEKONČÍ!
 

ROZHOVOR S MATUŠOVIČEM NAJDETE ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nechutná brutalita: Podívejte se, jak fotbalista vyhazoval psa ze hřiště

ŽHAVÉ VIDEO z fotbalového hřiště: Páreček si to rozdával přímo ve středovém kruhu

sta s přispěním T. Indreie TN.cz