Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Odporný sexuální byznys

Matka prodávala své dcery (5 a 7) cizincům na sex! Vše si i natáčela

Vězení - ilustrační foto
Zdroj: isifa/Lidové noviny/FRANTISEK VLCEK
Ilustrační foto

Odporný sexuální byznys provozovala v Chebu osmatřicetiletá žena. Cizincům nabízela k sexu vlastní dcery, kterým bylo jen 5 a 7 let. Navíc je zneužíval i otčím. To všechny si matka dívenek natáčela na kameru. Soud nyní oba poslal do vězení!

Matka, která byla kuplířkou svých vlastních dcer, skončí za mřížemi. Své dvě malé dcery, kterým bylo jen 5 a 7 let, nabízela k sexu cizincům! Za to teď dostala 4 a půl roku. Její přítel, který dívenky vystavil jen stěží představitelnému sexuálnímu trýznění, byl odsouzen na 8 let.
 

Všechny traumatické zážitky dívenky do podrobnosti popsaly policistům a psychologům, vyprávěly jim matka a jejich otčím dělali. Od svlékání do naha, osahávání až k orálnímu sexu!
 

Co je vůbec zač matka, která své vlastní dcery prodávala k sexu cizincům? Žena, která dělala něco tak krajně nemravného a nechutného, se dlouhá léta živila prostitucí.
 

Ještě před pár měsíci se sama prodávala blízko silnice u výpadovky z Chebu do Františkových Lázní. "Někde asi narazila při tom svém podnikání na nějakýho Němce, který měl zájem o děti. A promyslela si, a napadlo jí, že proč by měla sama pracovat za tak málo peněz, když vlastně v podstatě by mohla nabídnout vlastní děti," řekl majitel penzionu v Chebu Petr Strejc.
 


Jako prostitutka si přišla za den jen na pár eur. Za holčičky ale mohla inkasovat od 500 eur, což je v přepočtu asi 12,5 tisíce korun. "Je to zásadní ztráta jakýchkoliv mateřských pudů a v podstatě velká perverze v osobnostním vývoji té matky," vysvětluje psychiatr Karel Moravec.
 

Své dcerky matka obvykle přivedla na hotelový pokoj, děvčata poté musela vypít tišící léky, aby byla malátná a nemohla se bránit. Potom docházelo k nechutným sexuálním praktikám. Matka dívenek i otčím žila v ubytovně v Aši, jejich sousedé o nechutných činech dvojice neměla ani tušení.
 


Soud měl ale dostatek důkazů, aby je poslal do vězení. Malé dívky, vystavené fyzickým a psychickým útrapám, si mohou podle psychitrů nést následky už po celý život.

hmr s přispěním Františka Nyklase tn.cz / TV Nova