lupička v květinářství

Těhotná žena (24) chtěla vykrást květinářství. Odešla s prázdnou

Při pokusu vykrást květinářství v Praze napadla těhotná žena majitelku obchodu. Žádné peníze totiž v pokladně nebyly. Lupička si už dávno měla odpykávat trest ve vězení, kam ji hned po jejím zadržení policisté poslali.

"Těhotná lupička tmavší pleti přišla do tamního květinářství jako běžná zákaznice. Nejprve si prohlížela vystavené květiny. Poté ale přistoupila k pultu a nenápadně pootevřela pokladní zásuvku, ve které začala naslepo hledat hotovost," řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Těhotná žena zbila ostravské policisty kabelkou a lahví


Když si toho všimla majitelka obchodu, žena jí napadla. Poté, co v pokladně lupička peníze nenašla, odešla.
 

"Případ okamžitě začali prošetřovat kriminalisté prvního policejního obvodu. Ti zjistili z bezpečnostních kamer podobenku pachatelky, kterou rozeslali všem kolegům v terénu a na policejní služebny," doplnil mluvčí.

 

Ve večerních hodinách lupičku policisté chytili. Zjistili, že se jedná o ženu. Která měla už dávno nenastoupit do vězení. "Šlo o čtyřiadvacetiletou česky hovořící ženu, kterou vyšetřovatel následně obvinil z loupeže, za který jí hrozí až deset let. Policisté předali obviněnou kolegům z vězeňské služby," dodal Hulan.

 

tn.cz / mediafax / kos