vzpomínají

Terezka (18) se zastřelila kvůli nešťastné lásce. Kamarádi to nemohou pochopit

Foto, které Terezka umístila před sebevraždou na svůj facebook
Zdroj: facebook.com
Foto, které Terezka umístila před sebevraždou na svůj facebook

Terezia S. vzala zbraň a střelila se přímo do srdce. To jí prý bolelo kvůli nešťastné lásce. Jednou ráno tak ukončila své trápení i život. Kamarádi tomu nemohou stále uvěřit.

"Terka vypadala, že má všechno na háku, co se týče kluků... Ale mohla to v sobě držet...," říká pro TN.cz její kamarádka Anna. "Je to šílený, pořád tomu nevěřím… pořád doufám, že v naší lavici v pondělí bude."
 

Terezka sama na Facebooku přiznala, že má dvě tváře a mohla své pocity skrývat. "Jsem asi hodně crazy, nespoutaná atd... Kdo mě zná, ví. Prostě blíženec se dvěma tvářemi... Jedna je extrovert a druhá introvert. A záleží jenom na situaci a podle situace ukážu jednu ze svých tváří,“ napsala.
 

Její sestřenice na ní vzpomíná na Facebooku společnou fotkou s komentářem "Nikdy nezapomenu! Budeš v mém srdci napořád Terezko… Mám tě ráda! Chybíš nám!"
 

Dívka z Lnářského Málkova byla hodně emotivní a z jejího profilu je vidět, že láska pro ni byla v životě hodně důležitá. "Pro mě jsi vzduch a bez vzduchu se nedá žít!!“ "Usmívej se na toho, který ti nejvíc ublížil, aby nevěděl, jak moc to bolí...“ "Ne všichni lidé, kteří se smějí, šťastní opravdu jsou, někteří se totiž smějí, jen pro to aby neplakali...“ "Utíkáš před člověkem, který tě miluje a necháš si srdce lámat tím, který tě nechce...“ Takové byly její nejoblíbenější citáty.
 

Podle příspěvků z poslední doby se jí hlavou honily temné myšlenky. Před několika dny si změnila úvodní fotku na obrázek s lebkou a o dva dny později ji vystřídal obrázek s nápisem "Mistrem je ten, kdo vstane, když už nemůže." Terezka to nakonec nedokázala...

 

tn.cz / anš