To je cvok! SPREJER se opil, pak šel pomalovat POLICEJNÍ SLUŽEBNU!

Ostravští policisté nevěřili vlastním očím, když na jejich služebnu zaútočil podnapilý sprejer a chtěl ji pomalovat.

Budovu policejního obvodního oddělení v Ostravě-Hrabůvce se chystal posprejovat agresivní opilec. Na záchytce ho museli zkrotit uklidňující injekcí, po vystřízlivění ho policisté převezli do vazební věznice, informoval ve čtvrtek ostravský policejní mluvčí Petr Svoboda.

Třiadvacetiletý sprejer na právě rekonstruovanou budovu vyšplhal v úterý krátce před dvaadvacátou hodinou po lešení. Na bezpečnostní kameře si ho všiml dozorčí útvaru. "Překvapený dozorčí společně s hlídkou muže vyzvali, aby slezl dolů, což také učinil. Vcelku ochotně předložil doklady, ovšem vysvětlit své jednání odmítal a policistům velmi vulgárně nadával," uvedl mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:
Boss STARKA si oddechl! Policie ZASTAVILA stíhání kvůli únosu KREJČÍŘOVA otce!

Na střeše budovy policisté našli sprej hnědé barvy. "Muž přiznal, že sprej je jeho, ovšem vysvětlit své záměry stále tvrdošíjně odmítal. Mladík se dobrovolně podrobil dechové zkoušce s výsledkem 2,36 promile. Vzhledem k rostoucí agresivitě narušitele následovalo rozhodnutí o převozu na protialkoholní záchytnou stanici, kde bylo rozhodnuto o jeho umístění. Následoval výbuch zlosti a agrese, který zavdal příčinu k aplikaci uklidňující injekce," popsal Svoboda.

"Policisté během zákroku museli použít donucovací prostředky. Mladík je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku, neuposlechl totiž zákonných výzev policistů," dodal mluvčí. Na mladíka navíc vydal Okresní soud v Ostravě příkaz k dodání do výkonu trestu. Po vystřízlivění ho tedy ve středu dopoledne policisté eskortovali do ostravské vazební věznice.

tn.cz / Mediafax